ورود به سایت

درباه شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

درباره شرکت مدیرت طرحهای صنعتی ایران

تاریخچه

شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران (IPMI) در سال 1351 شمسی تحت عنوان "شرکت خانه‌سازی تبریز" با هدف احداث بنا‌های مسکونی تاسیس گردید. در سال 1366 بر اساس تصمیمات اتخاد شده توسط صاحبان سهام زمینه های فعالیت های شرکت از محدوده فعالیتهای ساختمانی فراتر رفته و به شرکت IPMI به عنوان پیمانکارعمومی(GC) تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (IDRO) که صددرصد سهام شرکت به آن تعلق دارد، تغییر نام یافت. در حال حاضر فعالیت اصلی شرکت در زمینه‌های انرژی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی و پروژه‌های نیروگاهی می باشد. هم‌اکنون، IPMI با سه دهه تجربه و با برخورداری از کارشناسان آموزش دیده، متخصص و مجرب و همچنین استفاده از نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای به‌ روز در کلیه زمینه‌های اجرائی پروژه ها ، به عنوان یک شرکت مطرح پیمانکار ایرانی با مشارکت شرکت‌های همکار داخلی و خارجی در زمینه‌های مهندسی، تأمین کالای پروژه، ساخت، نظارت، پروژه‌های کلید دردست و خدمات مشاوره ای در اجرای پروژه‌های مهم نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی شرکت می نماید.


منشور اخلاقی وارزشهای سازمانی

ما کارکنان شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران ، با استعانت از پروردگار و براساس ارزشهای والای انسانی و اسلامی، خود را در قبال منابع انسانی ، مشتریان ، سهامداران و سازمان های همکار( اعم از تامین کنندگان، پیمانکاران و رقبا ) مسئول و متعهد دانسته و به انجام اصول اخلاقی بر اساس منشور اخلاقی هم سوگند و هم پیمان می شویم.


IPMI در یک نگاه

شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران با بیش از 40 سال سابقه بعنوان یکی از پیمانکاران عمومی مجری طرحهای EPC در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی محسوب می گردد. تصمیم و هدف شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران ارائه خدمات با مناسبترین کیفیت، کمترین هزینه و زمان به کارفرمایان می باشد به نحوی که قابلیت رقابت در بازارهای داخلی و بین المللی را داشته باشد. شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران با در اختیار داشتن نیروهای آموزش دیده، متخصص و کارآمد قادر به انجام طرحهای عظیم نفت، گاز و پتروشیمی بصورت کلید در دست و بصورت مستقل یا با همکاری مشاوران، پیمانکاران و سازندگان داخلی و خارجی می باشد.

ماموریت و چشم انداز

شرکت IPMI شرکتي است توسعه يافته با جايگاهی برتر در کشور، شايسته و مطرح در سطح بين المللي

ماموریت شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران به عنوان یک شرکت پيمانکار عمومی(General Contractor) عبارت ‌است از ارائه خدمات مورد نياز اجراي پروژه ها اعم از مطالعات اوليه، مشاوره و مهندسي، مديريت، تأمين تجهیزات و اجرا به روشهاي مختلف تا سطح کليد در دست در حوزه هاي نفت، گاز، پتروشيمي، نیروگاهی و صنایع شیمیایی در بازارهاي داخلي و بين المللي با تکيه بر تعامل کارا و مؤثر با کليه ذينفعان شرکت.

شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران، با مأموریت ارائه خدمات طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات، اجرا، پیش‌راه‌اندازی و راه‏ اندازی پروژه‌های نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و صنایع شیمیایی در بازارهای داخلی و بین‌المللی فعالیت می‏نماید. مدیریت ارشد شرکت بر این باور است که توانمندی در جلب و ارتقای سطح رضایت ذینفعان، از طریق برآوردن الزامات قراردادی و قانونی مورد نظر ایشان، ضامن موفقیت و توسعه پایدار شرکت می‌باشد. در همین راستا و بمنظور بهره‏ گیری از سیستم‌های جدید مدیریتی، شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران اقدام به برقراری، اجرا و نگهداشت سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس استانداردهای بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008، سیستم مدیریت کیفیت نفت و گاز و پتروشیمی ISO/TS 29001:2010، سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001:2004، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی 18001:2007 OHSAS و سیستم مدیریت HSE- MS IOGP:1994 انجمن بین‌المللی تولیدکنندگان نفت و گاز نموده است و تمامی کارکنان خود را ملزم به پایبندی به خط مشی شرکت، بهبود رضایت ذینفعان و همچنین ترفیع اعتبار حرفه‏ ای شرکت را درانطباق کامل عملکرد خود باموازین سیستم‌های مذکورنموده، و با مشارکت فعال خود، دوام و بهبود مستمر اثربخشی و کارآیی سیستم‌های مدیریتی مذکور را تضمین می نمایند.


.Copyright© Industrial Projects Management of Iran (IPMI) Co. All rights reserved