ورود به سایت

درباه شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

درباره شرکت مديرت طرحهاي صنعتي ايران

تاريخچه

شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران (IPMI) در سال 1351 شمسي تحت عنوان "شرکت خانه‌سازي تبريز" با هدف احداث بنا‌هاي مسکوني تاسيس گرديد. در سال 1366 بر اساس تصميمات اتخاد شده توسط صاحبان سهام زمينه هاي فعاليت هاي شرکت از محدوده فعاليتهاي ساختماني فراتر رفته و به شرکت IPMI به عنوان پيمانکارعمومي(GC) تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران (IDRO) که صددرصد سهام شرکت به آن تعلق دارد، تغيير نام يافت. در حال حاضر فعاليت اصلي شرکت در زمينه‌هاي انرژي نظير نفت، گاز، پتروشيمي و پروژه‌هاي نيروگاهي مي باشد. هم‌اکنون، IPMI با سه دهه تجربه و با برخورداري از کارشناسان آموزش ديده، متخصص و مجرب و همچنين استفاده از نرم‌افزارها و سخت‌افزارهاي به‌ روز در کليه زمينه‌هاي اجرائي پروژه ها ، به عنوان يک شرکت مطرح پيمانکار ايراني با مشارکت شرکت‌هاي همکار داخلي و خارجي در زمينه‌هاي مهندسي، تأمين کالاي پروژه، ساخت، نظارت، پروژه‌هاي کليد دردست و خدمات مشاوره اي در اجراي پروژه‌هاي مهم نفت، گاز، پتروشيمي و نيروگاهي شرکت مي نمايد.


منشور اخلاقي وارزشهاي سازماني

ما کارکنان شرکت مديريت طرح هاي صنعتي ايران ، با استعانت از پروردگار و براساس ارزشهاي والاي انساني و اسلامي، خود را در قبال منابع انساني ، مشتريان ، سهامداران و سازمان هاي همکار( اعم از تامين کنندگان، پيمانکاران و رقبا ) مسئول و متعهد دانسته و به انجام اصول اخلاقي بر اساس منشور اخلاقي هم سوگند و هم پيمان مي شويم.


IPMI در يک نگاه

شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران با بيش از 40 سال سابقه بعنوان يکي از پيمانکاران عمومي مجري طرحهاي EPC در حوزه نفت، گاز و پتروشيمي محسوب مي گردد. تصميم و هدف شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران ارائه خدمات با مناسبترين کيفيت، کمترين هزينه و زمان به کارفرمايان مي باشد به نحوي که قابليت رقابت در بازارهاي داخلي و بين المللي را داشته باشد. شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران با در اختيار داشتن نيروهاي آموزش ديده، متخصص و کارآمد قادر به انجام طرحهاي عظيم نفت، گاز و پتروشيمي بصورت کليد در دست و بصورت مستقل يا با همکاري مشاوران، پيمانکاران و سازندگان داخلي و خارجي مي باشد.

ماموريت و چشم انداز

شرکت IPMI شرکتي است توسعه يافته با جايگاهي برتر در کشور، شايسته و مطرح در سطح بين المللي

ماموريت شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران به عنوان يک شرکت پيمانکار عمومي(General Contractor) عبارت ‌است از ارائه خدمات مورد نياز اجراي پروژه ها اعم از مطالعات اوليه، مشاوره و مهندسي، مديريت، تأمين تجهيزات و اجرا به روشهاي مختلف تا سطح کليد در دست در حوزه هاي نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاهي و صنايع شيميايي در بازارهاي داخلي و بين المللي با تکيه بر تعامل کارا و مؤثر با کليه ذينفعان شرکت.

شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران، با مأموريت ارائه خدمات طراحي و مهندسي، تامين تجهيزات، اجرا، پيش‌راه‌اندازي و راه‏ اندازي پروژه‌هاي نفت و گاز، پتروشيمي، نيروگاهي و صنايع شيميايي در بازارهاي داخلي و بين‌المللي فعاليت مي‏نمايد. مديريت ارشد شرکت بر اين باور است که توانمندي در جلب و ارتقاي سطح رضايت ذينفعان، از طريق برآوردن الزامات قراردادي و قانوني مورد نظر ايشان، ضامن موفقيت و توسعه پايدار شرکت مي‌باشد. در همين راستا و بمنظور بهره‏ گيري از سيستم‌هاي جديد مديريتي، شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران اقدام به برقراري، اجرا و نگهداشت سيستم مديريت يکپارچه بر اساس استانداردهاي بين‌المللي سيستم مديريت کيفيت ISO9001:2008، سيستم مديريت کيفيت نفت و گاز و پتروشيمي ISO/TS 29001:2010، سيستم مديريت محيط زيست ISO14001:2004، سيستم مديريت ايمني و بهداشت شغلي 18001:2007 OHSAS و سيستم مديريت HSE- MS IOGP:1994 انجمن بين‌المللي توليدکنندگان نفت و گاز نموده است و تمامي کارکنان خود را ملزم به پايبندي به خط مشي شرکت، بهبود رضايت ذينفعان و همچنين ترفيع اعتبار حرفه‏ اي شرکت را درانطباق کامل عملکرد خود باموازين سيستم‌هاي مذکورنموده، و با مشارکت فعال خود، دوام و بهبود مستمر اثربخشي و کارآيي سيستم‌هاي مديريتي مذکور را تضمين مي نمايند.


.Copyright© Industrial Projects Management of Iran (IPMI) Co. All rights reserved