اخبار شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران

 بازدید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس ازپروژه فاز 14 پارس جنوبی

بازدید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس ازپروژه فاز 14 پارس جنوبی

30 آبان 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران جناب آقای مهندس مشکین فام مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس در معیت جناب آقای مهندس مسعودی مجری محترم طرح فاز 14 و جناب آقای مهندس بویری مدیرعامل محترم شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران در روز چهارشنبه مورخ 1397/8/30 از مراحل پیشرفت فاز 14 پارس جنوبی...

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

29 مهر 1397

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران ، چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر محترم نفت ج ا.ا ، معاونین وزیر و مدیران عامل شرکتهای دولتی و خصوصی از تاریخ 24 الی 26 مهر ماه 1397 در سالن همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران د...

مراسم معارفه و تودیع

مراسم معارفه و تودیع

11 مهر 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران روز چهارشنبه مورخ 97/7/11 در دفتر مدیر عامل محترم مراسم تودیع جناب آقایان مهندس داودآبادی و اکبری و معارفه جناب آقای مهندس بیات بعنوان سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان و توسعه بازار با حضور مدیران شرکت برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای مهند...

پیام تسلیت مدیر عامل محترم به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

پیام تسلیت مدیر عامل محترم به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

01 مهر 1397

شهادت جمع کثیری از شهروندان خوزستانی در حادثه ی تروریستی اهواز ، برگ دیگری از سند سراسر تباهی و ذلت دشمنان ایران عزیز را ورق زد و ما را در برابر آزمونی دیگر از دلدادگی به سرور و سالار شهیدان قرار داد. اهواز شهرشکوفه های پرچم پوشی است که دل در گرو ائمه و اهل بیت گذارده و با عطر شهادت مشام جان را سرمس...

اخبار صنعت نفت و گاز

خشم از عربستان انگيزه آمريكا براي تحريم اوپك را بيشتر كرد

عصبانيت درباره رفتارهاي عربستان سبب شده است انگيزه براي تصويب قانون ضد اوپك در كنگره آمريكا بيشتر شود.

25.آذر.1397


توافق دولت‌ها درباره قوانين اجرايي توافق پاريس

حدود 200 كشور درباره مقررات مربوط به اجراي توافق جهاني مبارزه با تغيير آب و هوايي پاريس، به توافق دست يافتند.

25.آذر.1397


اخبار مهم نفت و گاز

کاهش صادرات عربستان به آمریکا

منابع آگاه اعلام کردند دولت عربستان قصد دارد در قالب توافق اخیر کاهش عرضه به بازار جهانی صادرات نفت به آمریکا را کاهش دهد.

24.آذر.1397


روسنفت انصراف داد!

بزرگترین تولید کننده نفت روسیه تصمیم گرفته ایران و ۳۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری مشترک ایران و روسیه را در پروژه های نفت و گاز ترک کند .

24.آذر.1397


مراسم معارفه و تودیع

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران روز چهارشنبه مورخ 97/7/11 در دفتر مدیر عامل محترم مراسم تودیع جناب آقایان مهندس داودآبادی و اکبری و معارفه جناب آقای مهندس بیات بعنوان سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان و توسعه بازار با حضور مدیران شرکت برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم جناب آقای مهندس بویری مدیر عامل محترم از فعالیتهای انجام شده توسط آقایان داودآبادی و اکبری تشکر و قدردانی نمودند.
مهندس بویری سه الویت کاری را بعنوان استراتژی شرکت در نظر گرفت و گفت: الویت اول اتمام پروژه فاز14 پارس جنوبی است که با توجه به پیشرفت خوب پروژه ، بسیار مورد توجه مقامات کشور قرار گرفته است، ایشان اظهار امیدواری نمود که پروژه فاز 14 پارس جنوبی در اواسط سال  1399به اتمام برسد.
وی الویت دوم را مربوط به تسویه حساب با پیمانکاران فازهای 17و18 پارس جنوبی دانست و گفت: بدلیل عدم تزریق پول توسط کارفرما نتوانستیم با کلیه پیمانکاران فازهای 17 و18 تسویه حساب کنیم لذا باید ظرف چند ماه آینده بخشی از مطالبات پیمانکاران را تامین و پراخت نمائیم.
مهندس بویری گفت: برای تامین این مبلغ درصدد فروش بخشی از اموال شرکت و همچنین فروش ضایعات به جا مانده از پروژه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی هستیم.

ایشان الویت سوم را مربوط به توسعه بازار دانست، و با تاکید بر گسترش واحد توسعه بازار جهت ورود به پروژه های جدید گفت : باید سعی کنیم فعالیت های واحد توسعه بازار بیش از پیش گسترش یابد تا بتوانیم برای ماندگاری شرکت حداقل یک پروژه 500 میلیون دلاری عقد قرارداد نمائیم.

وی همچنین به جلسه چند روز گذشته خود با وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت اشاره نمود و بیان کرد: در جلسه ای که خدمت وزیر محترم صنعت داشتم مذاکراتی پیرامون اخذ پروژه جدید جهت ادامه کار شرکت IPMI درخواست نمودم که با استقبال وزیر محترم روبرو گردید.

مهندس بویری ضمن اظهار امیدواری نسبت به حضور آقای مهندس بیات گفت: انشاالله حضورآقای مهندس بیات در شرکت IPMI با توجه به تجارب ایشان سبب خیرو برکت گردد و ازکلیه واحدها بخصوص مدیریتهای بازرگانی و حقوقی خواستند که ایشان را درکارهایشان کمک نموده و هرکدام یک نماینده به وی معرفی نمایند.

مهندس بویری در پایان صحبتهای خود از همه مدیران شرکت خواستند در زمینه توسعه بازار کمک کنند و از تلاشهای صورت گرفته در بخشهای مختلف شرکت تشکر و قدردانی نمودند.

پس از پایان صحبتهای مدیر عامل محترم، آقای مهندس بیات سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان و توسعه بازار در مورد رزومه کاری خود چند دقیقه ای صحبت نمودند و ضمن تاکید بر صحبتهای مدیرعامل محترم گفت: باید از ظرفیتهای موجود در شرکت حداکثر استفاده را بعمل آورد و ضمن اظهار خوش بینی بیان نمود چنانچه بصورت جهادی عمل نماییم قطعا می توانیم سهم زیادی از بازارهای داخلی و خارجی را به شرکت IPMI اختصاص دهیم.

ایشان یکی از مشکلات مهم کشور را فاینانس عنوان کرد و اظهار نمود: در حال حاضر مهم ترین مشکل کشور موضوع تامین مالی و سرمایه گذاری است که با توجه به اینکه شرکت IPMI یک شرکت پیمانکار عمومی (GC) می باشد باید سعی نماییم پروپوزالهای تهیه شده را قوی و در شان شرکت تهیه نماییم.

در ادامه این مراسم آقای مهندس داودآبادی گزارشی از عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود را ارائه نمودند و ضمن عرض خیر مقدم به جناب آقای مهندس بیات گفت: از همان ساعات اولیه حضور ایشان در دفتر مهندسی سعی نمودم کلیه اطلاعات و مطالب مهم را انتقال دهم و با تاکید بر حفظ شرکت اظهار نمود همه ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم برای شرکت پروژه جدید بگیریم.

در پایان مراسم معارفه و تودیع کلیه مدیران شرکت ضمن عرض خیر مقدم به آقای مهندس بیات برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند.

تاریخچه شرکت

شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران (IPMI) در سال 1351 شمسی تحت عنوان "شرکت خانه سازی تبريز" با هدف احداث بناهای مسکونی تاسيس گرديد. در سال 1366 بر اساس تصميمات اتخاد شده توسط صاحبان سهام زمينه هاي فعاليت هاي شرکت از محدوده فعاليتهاي ساختمانی فراتر رفته و به شرکت IPM به عنوان پيمانکارعمومی (GC) تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنايع ايران (IDRO) که صددرصد سهام شرکت به آن تعلق دارد، تغيير نام يافت. در حال حاضر فعاليت اصلی شرکت در زمينه های انرژی نظير نفت، گاز، پتروشيمی و پروژه های نيروگاهی مي باشد. هم اکنون IPMI با سه دهه تجربه  و با برخورداری از کارشناسان آموزش ديده، متخصص و مجرب و همچنين استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهاي به روز در کليه زمينه های اجرایی پروژه ها ، به عنوان يک شرکت مطرح پيمانکار ايرانی با مشارکت شرکت هاي همکار داخلی و خارجی در زمينه هاي مهندسی، تأمين کالای پروژه، ساخت، نظارت، پروژه های کليد دردست و خدمات مشاوره ای در اجرای پروژه های مهم نفت، گاز، پتروشيمی و نيروگاهی شرکت می نمايد.

همکاران و کارفرمایان